Prodej bytu 2+kk 43 m2

Lokalita: Boloňská, Praha 10, Horní Měcholupy

Evidenční číslo:
b001370
Typ:
Byty
Druh:
prodej
Adresa:
Boloňská, Praha 10, Horní Měcholupy
Plocha užitná:
43 m2
Vlastnictví:
Družstevní
Stav:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Panelová

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji formou výběrového řízení bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 2+kk, nacházející se v 7.NP panelového domu. Byt nabízí celkovou podlahovou plochu 42,81 m2. V bytě jsou nová plastová okna, jinak je převážně v původním stavu k rekonstrukci. Budova je nově po rekonstrukci rozvodů elektřiny, vody, výtahu i sklepních kójí. K bytu náleží taktéž sklepní koje 2m2
V lokalitě je veškerá občanská vybavenost,Billa,Penny Market, sportoviště a jiné vyžití jen 2 minuty chůze. Lokalita Horní Měcholupy spojuje soužití s přírodou (v blízkosti je nádherná Hostivařská přehrada) a dostupnost MHD. Lze využít také vlak, zastávka Praha-Horní Měcholupy,stanice metra trasy C Háje nebo A Skalka jsou dostupné několika autobusovými linkami MHD (cca 13-15 minut).
Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu prodeje.
Tato nemovitost není zatížena žádnými dluhy, exekucemi nebo jiným omezením vlastnického práva.
Prohlídkové dny jsou naplánovány na 27.10. a 4.11, proto si neváhejte včas zarezervovat svůj termín prohlídky na níže uvedeném telefonním čísle.

Základní info

Konstrukce:
Panelová
Adresa:
Boloňská, Praha 10, Horní Měcholupy

Plochy

Plocha sklepa::
2m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
6. patro
Typ objektu::
Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
D - méně úsporná
Podle vyhlášky::
Vyhláška č. 78/2013 Sb.
Energetická náročnost::
153kWh/m2

Máte otázku?